Wordt de nieuwsbrief niet goed weergegeven of ziet u geen afbeeldingen, klik dan hier.
Editie: 2008-30

14 februari 2008

Als je opmerkingen en/of suggesties hebt, kun je ze mailen naar de webmaster, e-mail: webmaster@wielrenbond.nl.

De nieuwsbrief verschijnt rond de vijftiende van iedere maand, dus 12 maal per jaar.

Prijswinnaars boeken Mart Smeets

Hans Maessen uit Panningen won in januari de prijsvraag van de Nederlandse Wielren Bond. Hij ontving uit handen van de webmaster de pocket "Helder" van Mart Smeets.
Zijn twee antwoorden waren correct. Zo werd op 4-1-2007 de laatste MTB-wedstrijd gehouden van het winterseizoen 2006-2007 en waren Maurice Engbersen en Frank Witlox de NWB kampioenen.

De schiftingsvraag over het aantal bezoekers op de dag van de wintercross in Valkenburg (9 december 2007) had natuurlijk niemand goed. Hans benaderde met 430 het juiste aantal van 781. Hier ging het niet om het aantal unieke bezoekers, dat bedroeg namelijk 408.

Frank Seuren uit Melderslo werd tweede (425 bezoekers), Frank Fonteyne (412 bezoekers) uit Lottum derde en Renee Gielen uit Ospel vierde (321 bezoekers). Wiel Kuntzelaers uit Weert had slechts één antwoord goed en werd vijfde.

 


Wegseizoen 2008

De inschrijvingen voor de eerste wedstrijden zijn geopend.
Weert ( 6 april), Someren-Heide (13 april), Omloop der Peel (1-20 april), Leeuwen (27 april), en Ronde van Brabant (4 mei). Klik hier voor de wegkalender 2008.


BEDI Vochttechniek Cup 2007-2008

De zeventien wedstrijden in het kader van de BEDI Vochttechniek Cross Cup zitten erop. Alle winnaars zijn bekend.

De volledige eindklassementen zijn gepubliceerd, klik hier.

Meer informatie vindt u op de onze website.
 


Kampioenschappen

Voor de organisatie van de NWB kampioenschappen, heeft nog niemand zich gemeld. Kandidaten kunnen zich melden bij onze kalender coördinator Frans Heltzel.

Ook is er nog geen organisatie gevonden voor het N.K. W.F.N. 2008. In principe dient dat op 10 augustus georganiseerd te worden. Het parkoers dient circa 5 km te zijn. Indien het programma het toelaat om de categorieën apart te laten rijden, dan is deze grens niet hard. Bent u geïnteresseerd om dit evenement te organiseren, dan dient u zo spoedig mogelijk contact op te nemen met de secretaris.


WFN Licenties in Bart Brentjens Challenge

bbchallengeWFN licentiehouders mogen WEL starten in Bart Brentjens Challenge 2008.
Door een misverstand dacht men dat WFN licentiehouders niet welkom waren op dit evenement op 12 oktober 2008.

Deze onduidelijkheid is ontstaan omdat deze wedstrijd in 2007 verreden werd als NK Marathon en daar mochten de WFN licentiehouders dus niet aan meedoen en werden derhalve overgeplaatst naar een andere categorie.
In 2008 speelt dit niet en dus kunnen zij net als in wegwedstrijden met hun WFN licentie dan ook onder dezelfde condities als op de weg deelnemen aan de Bart Brentjens Challenge.
 


Algemene Ledenvergadering

Op woensdag 26 maart wordt in Gemeenschapshuis De Rhien in Helden de algemene ledenvergadering van de Nederlandse Wielren Bond gehouden. De vergadering begint om 20.00 uur.
Reserveer alvast deze datum in uw agenda !


Het Nieuwsbrief-redactieteam

Zoals in een eerdere nieuwsbrief aangekondigd, heeft Ger Hermans zijn werkzaamheden als webmaster beëindigd. Daarbij hoorde ook het verzamelen van items voor de nieuwsbrief. Deze activiteit is nu tijdelijk bij het secretariaat terechtgekomen. Om echter de gangbare werkzaamheden van de secretaris niet in gevaar te brengen, is het zeer wenselijk dat een vrijwilliger deze activiteit voor zijn/haar rekening neemt. Hij/Zij dient één keer per maand de items te verzamelen en de teksten met eventuele foto's in de nieuwsbrief te plaatsen. Daarna kan deze verzonden worden.
In het verleden
hebben zich al enkele redactieleden aangemeld. Zij zullen meedenken over de onderwerpen in deze nieuwsbrief. Het zijn: Hans Slegers (Wielerclub Eindhoven), Jean Houben (secretaris KNWU, district Limburg), Frans Heltzel (bestuurs- en jurylid NWB), Leo Verberne (secretaris NWB), Ronald Carpay (wintercompetitie) en Erwin van Helden (Limburg Express Cycling Team).
Heren alvast bedankt !

 





Heeft u nog andere nieuwstips?
Mail ze aan de
redactie van deze nieuwsbrief. Dat mogen ook aankondigingen van wedstrijden zijn! Inmiddels ontvangen 542 wielerliefhebbers deze nieuwsbrief. Het volgende nummer (2008-31 verschijnt medio maart. Deze nieuwsbrief is een uitgave van de Nederlandse Wielren Bond (N.W.B.).
De website van de Nederlandse Wielren Bond vindt u op
http://www.wielrenbond.nl.


Afmelden voor de nieuwsbrief

Wijziging in E-mail adres doorgeven


Deze nieuwsbrief is ontworpen door 204 Webdesign